Akro-Mils Portable Organizer
New
Akro-Mils Portable Organizer - External Dimensions: 13.4" Width x 18.3" Depth x 3.6" Height - Latching Closure - Blue, Clear, Black - For Multipurpose - 1 Each
| $63.34 |
You may be also interested
Product Specifications
| Application/Usage | Multipurpose |
| Brand Name | Akro-Mils |
| Case Style | Box |
| Closure Type | Latching |
| Color | Clear |
| Color | Black |
| Color | Blue |
| Country of origin | United States |
| Depth | 18.3" |
| Height | 3.6" |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Manufacturer Part Number | 06118 |
| Manufacturer Website Address | http://www.akro-mils.com |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Portable Organizer |
| Recycled | No |
| Width | 13.4" |
| Manufacturer | Akro-Mils / Myers Industries Inc |
| Product Type | Storage Case |
Material Safety Data Sheet
A Material Safety Data Sheet (MSDS) is a document that contains information on the potential hazards (health, fire, reactivity and environmental) and how to work safely with the chemical product.
Sorry this product does not have any reviews at this time.
Time to Rendor : 1.25
Powered by Power-eCommerce.com

